Vyberte stránku

HYPNOTERAPIE S ILONOU

Ahoj!

Děkuji Ti za rezervaci sezení Hypnoterapie. Moc se těším na to Tě touto transformací provázet!

Před sezením se prosím ujisti, že se podíváš na video výše na této stránce tak, abys veděl/a, jak bude sezení probíhat.

Dále najdeš užitečné informace k tomu, jak se na sezení připravit. Také se prosím ujisti, že vyplníš následující formulář, protože bez vyplněného formuláře není možné sezení uskutečnit.

Děkuji moc!

S láskou,
Ilona

INFORMACE K SEZENÍ HYPNOTERAPIE

K tomu, aby sezení mohlo proběhnout a já Ti mohla vytvořit specifickou nahrávku právě pro tebe, je třeba, abys teď vyplnil/a následující formulář:

Prosím vyplň tento formulář hned, a nebo nejpozději do 48 hod. před sezením. Bez vyplnění tohoto formuláře není možné sezení uskutečnit. Děkuji.

Před sezením si prosím pročti následující informace, aby ses řádně na sezení mohl/a připravit:

PŘED HYPNOTERAPIÍ

 • Připrav se prosím být uvolněný/á a otevřený/á. Vezmi si prosím na vědomí, že není v mém zájmu rozšiřovat počet sezení za účelem vyřešení toho tématu, na který se zaměříme. Můžeš očekávat, že se ten problém budu snažit vyřešit úplně během prvního sezení, ale že zároveň budu postupovat jen v souladu s tempem tvého podvědomí. Protože to je velmi důležité pro tvoji celkovou pohodu a zdraví.
 • Může se také stát, že bude nutné se zabývat nejprve jinými neočekávanými tématy a problémy (známými i neznámými), než se budeme moci plně věnovat tomu hlavnímu tématu, který chceš vyřešit. Proto prosím přijď na terapii s otevřenou myslí.
 • Počet sezení záleží na komplexitě řešeného tématu a počtu traumat, neboli původních příčin, které se k němu váží. Většinou je třeba 1–3 terapie k překonání jednoho problému.
 • Před Hypnoterapií se ujistí, že se ti dostane dostatek spánku a jídla, protože budeš potřebovat energii po dobu 3 hodin.
 • Vyvaruj se prosím pití kávy nebo silných nápojů s kofeinem nejméně 4 hodiny před zahájením sezení a konzumace halucinogenů alespoň 4 dny před terapií.

BĚHEM HYPNOTERAPIE

 • Trvání celé terapie je 90 min.
 • Dalších 30 min. já pak využiji k vytvoření Tvé individuální nahrávky. Během tohoto času můžeš Ty již odpočívat a integrovat sezení.
 • Aby online sezení bylo úspěšné, tak je třeba, aby sis mohl/a k terapii lehnout na postel nebo pohovku, byl/a jsi v místnosti, kde máš klid a soukromí a na sezení jsi také použil/a sluchátka s mikrofonem.

PO HYPNOTERAPII

 • Vyvaruj se prosím konzumace alkoholu nebo jakýchkoliv léků ovlivňujících mysl (přírodních a syntetických), nebo psychedelických látek během 24 hodin od terapie.
 • Velmi ti doporučuji nechat si volný čas na to, aby ses mohl/a v klidu najíst a napít hned po sezení. A také si nechat čas na odpočinek (alespoň 30 min.), pokud se budeš potřebovat vrátit ke své práci nebo jiným povinnostem.

NAHRÁVKA

 • Do 24 hod. po sezení budeš mít přístup k nahrávce, kterou Ti po sezení vytvořím. Doporučuji tuto nahrávku poslouchat denně během dalších 21 dní, ideálně po probuzení, nebo před spaním. Je důležité, abys u poslouchání této nahrávky ležel/a a nic jiného nedělal/a, protože tě uvede do stavu hypnózy. Posloucháním této nahrávky podpoříš tu transformaci, které jsme dosáhli společně během sezení a zároveň ti pomůže adoptovat na podvědomé mysli pozitivní afirmace a prospěšná přesvědčení.
srdíčko